Buty siedmiomilowe włożył Czas.

Buty siedmiomilowe włożył Czas.

    Buty siedmiomilowe włożył Czas. Świąteczny Czas ;) Myślę pomiędzy czynnościami, lub w ich trakcie o tym co komu kupić. Lub zrobić, bo lubię zrobić coś dla kogoś własnoręcznie. Wiem, że taki prezent ma moc. Nietoperka, którą uszyłam dla córeczki ze starej aksamitnej spódnicy i kawałków tęczowej tkaniny dostała imię Kaja i stała się jej ulubioną przytulanką. Nie każdy umie szyć, ale to nie tylko o to chodzi, by zrobić coś samemu. Ważniejsze jest chyba, by nie kupować na szybko przypadkowych rzeczy, tylko wybrać dla kogoś coś specjalnego. Taki przemyślany prezent cieszy obie strony, bo ten, kto daje ma ogromną frajdę, gdy zobaczy zachwyt w oczach, czasem zaskoczenie, lub usłyszy pytanie „Skąd wiedziałaś?”.

    W My Guru tworzymy takie prezenty. Uważnie dobieram kawałki jeansu, zestawiam je razem, patrzę czy pasują, zmieniam, i znów i znów, aż do chwili, gdy jest idealnie! Nie możemy się spieszyć, bo właśnie komponujemy unikatowe ubranie dla Kogoś Bardzo Ważnego! To proces długi, wymagający cierpliwości i pasji, nie ma w nim miejsca na pośpiech. Najpiękniejsze jest to, że tworzymy niepowtarzalne egzemplarze ubrań. Nie ma możliwości, by powstały dwa identyczne i już! I to jest wartość. Łączymy jeans z jeansem lub z innymi tkaninami. Wszystko nas inspiruje i napędza do tworzenia. Zachwycamy się każdą kolejną uszytą sukienką czy bluzą, jak własnym dzieckiem.

    Jeśli masz obok siebie entuzjastkę upcyclingu, która z zachwytem nosiłaby bluzę UP, albo z uwielbieniem kołysałaby biodrami chodząc zamaszyście w naszej spódnicy UP, to proszę daj nam szansę zdążyć to dla Niej uszyć. I zamów już! A może chcesz sobie zrobić prezent? Lubisz oryginalne, unikatowe ubrania? Teraz możesz kupić wszystko z kolekcji UP o 25% taniej!

    Jeśli zamierzasz obdarować bliskich gnieciołkami lub pojemnikami My Guru, które również powstają w procesie upcyclingu tkanin roletowych, proszę, zamów już dziś!

    Wszystko, co możesz znaleźć w naszym sklepie szyjemy sami w naszej malutkiej pracowni. Nie jesteśmy firmą, która zamawia kontener toreb z Chin. Tworzymy lokalnie i wkładamy masę serca w cały ten proces. Każdą bluzę, sukienkę czy spódnicę UP muszę własnoręcznie skomponować! No muszę i już! Każde zamówienie pięknie pakuję, bo mam bzika na tym punkcie. Ktoś by powiedział, że tracę czas. Absurd! Dla mnie to czas w którym łączę się myślami z osobą, która rozwiąże niebawem ten szary sznurek i zajrzy do środka pudełka. I chcę wywołać zachwyt w tych oczach.

    Jeśli masz plany kupić prezenty świąteczne w naszym sklepie, daj nam szansę zdążyć je uszyć. Po prostu potrzebujemy czasu, nasz proces wymaga skupienia i dopieszczenia. Strasznie nie lubię sytuacji, gdy muszę komuś za pięć dwunasta odmówić, bo wiem, że nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia. Chcę spełniać marzenia i zachwycać.

 

P.S. Każdą bluzę, sukienkę czy spódnicę UP dopasowujemy do indywidualnych wymiarów i potrzeb. Nie zawsze można kogoś zmierzyć, szczególnie jeśli prezent ma być niespodzianką ;) Jeśli prezent okazałby się za duży czy za mały, bez problemu po Świętach wszystko w naszej pracowni poprawimy. <3