Gnieciołki dla psiaków

Gnieciołki dla psiaków

      My Guru powstało z inspiracji mądrością zwierząt - dzień po dniu obserwujemy ich świat … w którym żyjemy, ale często nie razem z nimi. Czujemy się ważniejsi, lepsi, mądrzejsi - wykorzystujemy zwierzęta do swoich celów, jakbyśmy tak po prostu mogli zarządzać życiem innej istoty - to takie oczywiste, nie dziwi.

      Jednak są takie osoby, które współodczuwają, którym robi się smutno, gdy widzą niedolę zwierzaka. Takich osób jest coraz więcej. Dobrze. Jest jeszcze coś - to nie wystarczy. Są ludzie którzy współodczuwają i nie zatrzymują się na tym, tylko dają coś od siebie i robią wiele dobrego dla zwierzaków - żeby było im lepiej. I tych ludzi jest garstka - ale w nich jest siła. Robią to - to co potrafią - ktoś ratuje stworzenie, ktoś organizuje akcję charytatywną, ktoś robi piękne zdjęcia, ktoś każdego dnia poświęca czas dla czworonogów. 

     Ja też - by coś od siebie dać, przyłączyć się do fajnej idei - przeznaczyłam trzech reprezentantów naszych gnieciołków: dużego, średniego i małego - dla Stowarzyszenia TTB Poznań, które ratuje teriery typu bull. Ponieważ jestem artystką i lubię bazgrolić ;) - wymyśliłam coś, by gnieciołki były  specjalne. Pooglądałam zdjęcia piesków na stronie Stowarzyszenia - wybrałam trzech reprezentantów i chwyciłam pisak permanentny - kilka godzin pracy i psie mordki podopiecznych Stowarzyszenia wskoczyły na gnieciołki. Torby zostaną wystawione na licytację na Bazarze geriatrycznym TTB Poznań. :)) Pisak permanentny trzyma się tej tkaniny doskonale - po praniu też :)) Spróbujcie na swoich torbach - staną się niepowtarzalne! A może weźmiecie udział w licytacji? ;)

 

Gnieciołekgnieciołek