Postaw na kolor!

Postaw na kolor!

Teraz się przyznam. Miałam tę tkaninę, roletową, wzorzystą, w ciemnopomarańczowe kwiaty, ale obchodziłam ją szerokim łukiem. Wydawała mi się zbyt kwiecista, zbyt krzykliwa. Bałam się jej użyć, bo ja jestem fanką szarości, grafitów i czerni. Ale znam też przysłowie, że tyko krowa nie zmienia zdania. Zastanowiłam się, spojrzałam na swoją szafę i zauważyłam tam sporo liściastych wzorów, kilka kolorowych rzeczy rzucało się też w oczy. I taka refleksja mnie naszła, że czemu by nie spróbować uszyć torby w kwiatki? Wymyśliłam prosty fason z uszami z naszej taśmy z hashtagami. Taśmy przyszyłam dookoła torby, tak, by przejęły całe obciążenie. 

I torba ujrzała światło dzienne. I ja ujrzałam ją. I zachwyciłam się nią od razu. Bo ona jest zachwycająca! Lekka, mocna, radosna! Martwiłam się, że pasek z ekologicznymi napisami może się gryźć z kwiatowym deseniem, ale nie! Wszystko gra. Tkanina jest inna niż gnieciołkowa, bardziej przypomina w dotyku kodurę. Jest bardzo mocna i łatwo ją czyścić.

Każda rzecz stworzona w My Guru musi mieć swoją nazwę i zawsze ten etap zajmuje mi sporo czasu. Główkuję, zastanawiam się, szukam skojarzeń. Tym razem wszystko odbyło się błyskawicznie - bo wystarczyło jedno spojrzenie i od razu wiedziałam, że to jest KWIATKOWSKA! Sprawdziłam ją już na zakupach - nosiła warzywa i owoce, tkaniny, jeansy do upcyclingu. I nie wiem czy mogę się przyznać, ale kocham ją bardziej niż gnieciołka! 

Uszyłam ją także w wersji szerszej MAX - dla tych, którzy nosić chcą więcej.

A kto chce KWIATKOWSKĄ mieć i kochać jak ja - to zapraszam do naszego sklepu. Jest upcyclingowa i mówi o tym sama - swoimi uszami.

https://www.myguru.pl/produkty/gnieciolek-upcycling/kwiatkowska,2,362